poniedziałek, 2 marca 2015

Przeczytam 52 książki ;)

Opornie  mi ostatnio idzie to 

 czytanie ale co zrobić skoro doba ma tylko 24 godziny:)

...ale nie ma co narzekać bo jednak dwie kolejne pozycje "zaliczone":)7/52    Pieskie życie mojego kota. Karolina Macios


Karolina Macios, autorka znakomicie przyjętego błyskotliwego debiutu Wszyscy mężzźni mojego kota, powraca z nową powieścią. Książka Pieskie życie mojego kota to kontynuacja przygód Ady i jej słynnego już kota Kastrata. Tym razem zwariowana fotografka będzie musiała stawić czoło niepokornej krewnej ukochanego Hiszpana. Nie dość, że Ada musi bronić integralności swojego związku, to jeszcze w jej życiu pojawia się dwóch nieoczekiwanych osobników, z których jeden ma ogon i szczeka, a drugi nosi sukienki. W sytuacji, gdy matka się zakochuje, ukochany chowa się przed ciotką, kot sypia z psem, a przyjaciółki z agencji Bez Jaj uganiają się za pewnym policjantem, zostaje tylko jedno. Zaszyć się w którymś z krakowskich barów i z lampką, a lepiej całą butelką wina, przeczekać tę burzę. A to dopiero początek?                                     8/52     Matka wszystkich lalek.Monika SzwajaKorrigany, małe bretońskie duszki, potrafią porządnie zamieszać w ludzkich losach. Może to jakiś korrigan postanowił zburzyć spokój Claire Autret z maleńkiej wyspy u brzegów Bretanii?
Wysłał ją w polskie góry, aby tam spotkała dziwną i tragiczną postać Matki Wszystkich Lalek? Kazał jej przewartościować całe swoje dotychczasowe życie?
Pamiętajmy jednak, że korrigany umieją też leyć rany i naprawić to, co same zepsuły...Polecam bo to bardzo fajne i ciekawe książki:)!

Jednoczesnie przypominam o moim małym urodzinowym Candy

1 komentarz:

  1. ciekawe zapowiedzi, z chęcią skuszę się na tę pierwszą, jutro sprawdzę czy jest u nas w bibliotece. Choć dla mnie doba też jest zdecydowanie za krótka ;)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każde pozostawione słowo;)