poniedziałek, 17 stycznia 2011

Rozżalona jestem!:(

Właśnie dzisiaj sobie uświadomiłam że zamówiłam kilka rzeczy....jedną rzecz nawet wygrałam a przesyłek jak nie ma tak nie ma....nie wiem czym to tłumaczyć bo to że mieszkam w Finlandii to raczej nie jest wymówką...fakt że przesyłka idzie dłużej ale żeby aż tak...troszkę mi smutno z tego powodu ....i jeszcze ten padający śnieg! Wam też się zdarzyło czekać na przesyłkę która idzie,idzie i dojść nie umie ?

7 komentarzy:

 1. Oj... no jeszcze dojdzie. A ma Pani do nich jakoś kontakt? może trzeba się upomnieć?

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak Anulka mam kontakt ...jeszcze sobie poczekam a jak moje rozżalenie sięgnie zenitu to wtedy się upomnę z pewnością;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Do mnie z Kanady szła strasznie nieprzyzwoicie długo, a była wysłana ze szczerego serca, więc może warto napisać, czy wyszły, łatwiej czekać. Myślę. że dojdą. Pozdrawiam ze słonecznej Polski :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. do mnie tak idzie z ILS a mieszkam w polsce :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Czyli nie mam się czym przejmować;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Jeżeli z ILS, to się na pewno nie przejmuj :) Moja przesyłka zamówiona 1 grudnia, doszła do mnie 3 stycznia. Oczywiście w Polsce, więc sama widzisz. Na forum jest wątek zakupowy i tam możesz poczytać ile czasami trzeba czekać :) Pozdrawiam.
  Ps. U mnie już nie ma śniegu, ale podobno jeszcze ma być :)

  OdpowiedzUsuń
 7. I co paczuszki doszły? Tak już czasem bywa. Ja ostatnio czekałam 2 tygodnie na przesyłkę z Craftowni ale monitowałam i dostałam odpowiedź, ze to wina wirusa w kompie. No cóz zdarza się :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każde pozostawione słowo;)